Sizden Gelen Hikayeler

Sende Anlatmak İster Misin?

İçindekiler

Sende Anlatmak İster Misin?

Sende Anlatmak İster Misin?

Gün içerisinde çok fazla olumlu veya olumsuz durum ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu gibi durumlarda bazen dertleşeceğimiz biriyle karşılaşmayabiliriz. Hayatımızda iyi veya kötü giden olayların, durumların veya işlerin içinizde kalmasına izin vermeyin. Biz Sende Anlat ekibi olarak, siz değerli okurlarımız ve dert ortaklarımızla fikirlerimizi paylaşıyoruz.

 

Her konuda bilgimiz yok ama çok iyi dinleyiciyizdir. İnsanlara ulaşıp başarılarına ortak, dertlerine dost olmak istiyoruz. İnsanların yüreklerine dokunmak, yollarına destek olmak, hastalıklarına umut olmak istiyoruz. Bunu sizlerin anlattıklarınızı daha fazla kitleye taşıyarak yapmak istiyoruz. Bilinmezliğe doğru yürümektense, bilinir yolda adım atmak hatta koşmanızı sağlamak için çalışmaktayız.

Sende Anlatmak İster Misin?
Sende Anlatmak İster Misin?

Yeni bir kuruluş olduğumuzdan önümüzdeki zorlukların farkındayız. Sizinle birlik olup bütün zorlukların üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz.

 

Nasıl Anlatırım?

 

Bizlere e-posta adresimiz ve iletişim formumuz üzerinden ulaşabilir. Sosyal medya adreslerimizden destek verebilirsiniz. İletişim kutumuzun ‘’Mesaj’’ kısmına içinizi dökebilir, başarılarınızı anlatabilir, dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Bazen anlatmak çözüm için bir adım atmaktır. İçinizde biriktirdiğiniz her konu sizi çok daha olumsuz etkileyebilir. Sosyal medya hesaplarımıza mesaj yoluyla da ulaşıp bizlere anlatabilir, kendi fotoğrafınızla paylaşımı olmasını isterseniz belirtmeniz yeterlidir.

Sende Anlatmak İster Misin?
Sende Anlatmak İster Misin?

Paylaşım Nitelikleri Nelerdir?

 

Tabii her anlatılan konuyu paylaşamayabiliriz. Bunun nedeni bazı kurallarımızın olmasıdır. Bizim için önemli olan gerçek, içten olarak anlatılanlardır. Sitemiz üzerinde Pornografik, İddaa ve benzeri yasaklı konuların yeri yoktur. Eğer ki bu şekilde anlatımlar olursa, bu tarz anlatımlar sitemizde yer bulmayacaktır. Paylaşımlar yapılmadan önce kendi süzgecimizden geçerek siz değerli okuyuculara yansımaktadır. Anlattığınız konuların metinlerinde yazım veya imla hatalarını paylaşım öncesi düzeltilip, herkesin anlayabileceği bir şekilde paylaşım yapılmaktadır.

 

Sitemizde anlattığınız konular okuyucuların beğenisine ve yorumuna sunuluyor, anlattığınız başarı hikayeleri, benzer yollarda yürüyen arkadaşlara motivasyon sağlıyor. Anlattığınız dertler, okuyucularımız arasında aynı derde sahip olanlarla etkileşimde bulunmanıza yardımcı olmaktadır. Bir nevi dert ortaklarınız belki de bir tık uzağınızda. Özellikle SMA hastası bebeklerimiz için onların iyileştikleri hikayeleri burada anlatmak istiyoruz. Diğer çocuklara umut olmak istiyoruz, ellerinden bir şekilde tutmak istiyoruz. Bu yolda gerçekten çok fazla desteğinize ihtiyacımız var. Maddi değil tamamen manevi destekleriniz bizim için yeterlidir. İnsanlara dokunup onların iyi hissetmeleri için adımlar atmaya devam edeceğiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Kapatıp Tekrar Deneyiniz. Emeğe Saygı Duyunuz. Başarının ve Aklımıza Takılanların Tek adresi Sen de Anlat siz değerli okuyucularımızın dertlerine ve mutluluklarına ortak olmak için var.