Hakkımızda

Merhaba, 

Bizler sendeanlat.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızı farklı konularda bilgilendirmek, insanların başarı hikayeleri ile motivasyonunuzu arttırmak, aklınıza takılan soruları cevaplamak için buradayız.

SMA hastalığı konusunda çok hassasız. SMA hastası bireylerimiz için ilerleyen zamanlarda bir nebze umut olmak konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Herkesin SMA konusunda bilgili ve bu hastalığın çaresine bir adım daha atmaları için buradayız. Fakat şimdi değil şu an maddi olarak elimizden pek bir şey gelmiyor. Sadece umut arayanların umudunu paylaşabilir. İyileşen hastalarımızın da iyileşme süreçlerini sizlerle paylaşabiliriz. 

Aynı zamanda….

Siz değerli okurlarımızın de dertleri, başarı hikayeleri, başlarından geçen olayları interaktif bir şekilde paylaşıp diğer okuyucularımızın da görüşlerini paylaşması adına yayımlamak istiyoruz. İletişim kutumuzdan siz de kendinizi bizlere anlatabilirsiniz. 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın. Çok kısa zamanda çok iyi yerlere geleceğiz sizin destekleriniz ile ve elimizden geldiğince de hedeflerimizi unutmayacağız. 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Kapatıp Tekrar Deneyiniz. Emeğe Saygı Duyunuz. Başarının ve Aklımıza Takılanların Tek adresi Sen de Anlat siz değerli okuyucularımızın dertlerine ve mutluluklarına ortak olmak için var.