Başarı Hikayeleri

Emir Süer Kimdir? Raşit Emir Süer Girişimi Ne?

Raşit Emir Süer Kimdir Nereli? diye sorun bir çok insanla karşılaşmışsınızdır.Raşit Emir Süer hakkında  Detaylı ve Güncel Biyografiiçin içeriğimize hoşgeldiniz. Raşit Emir Süer kimdir? Paket Taxi kurucusu Raşit Emir Süer kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Hayatı ve biyografisi!

İçindekiler

Emir Süer Kimdir?

Raşit Emir Süer, özellikle çalışanlarına ve kendisinden iş konusunda yardım isteyen kişilere el uzatmasıyla bilinen ünlü girişimcilerden biridir. Başarıya imza attığı projesiyle ve yaptığı motivasyon dolu röportajlarıyla birlikte iş ve girişimcilik dünyasında adından oldukça söz ettirmiştir. Raşit Emir Süer, Paket Taksi sisteminin kurucusu olarak bilinmektedir.

Emir Süer Kimdir
Emir Süer Kimdir

Tik Tok, YouTube, İnstagram gibi sosyal medya platformlarında özellikle motivasyon alanında içerik üreten sosyal medya hesaplarının Raşit Emir Süer için hazırladıkları videolar trend oldukça internette de “Raşit Emir Süer kimdir?“, “Raşit Emir Süer’in girişimi ne?“, “Paket taksiyi kim kurdu?” benzeri araştırmalar artmaya başlamıştır. Peki, Raşit Emir Süer’in Paket Taksi girişimi nedir, ne tür başarılar elde etti? Raşit Emir Süer kimdir? 

Raşit Emir Süer Kimdir Nereli? diye sorun bir çok insanla karşılaşmışsınızdır.Raşit Emir Süer hakkında  Detaylı ve Güncel Biyografiiçin içeriğimize hoşgeldiniz. Raşit Emir Süer kimdir? Paket Taxi kurucusu Raşit Emir Süer kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Hayatı ve biyografisi!

Paket Taksi Kurucusu Raşit Emir Süer Kimdir?

Raşit Emre Süer, internette yayınlanmış biyografisi ve çeşitli röportajlardan toplanmış bilgilere göre Ordu’da 1984 yılında dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Paket Taksi girişiminin ilk adımlarını atan Süer, restaurant ve marketler için bir çeşit kurye hizmeti vermek üzere yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bu yana çeşitli zorluklar yaşamış olsa da Raşit Emir Süer‘in Paket Taksi girişimi geçmişten günümüze harika başarılar elde etmiş, dikkat çekmeyi başarmıştır.

IMG 20230102 WA0026

Emir Süer Paket Taksi

Raşit Emir Süer, popüler dijital kanallarda yaptığı röportajların ardından büyük ses getirmiş ve hayatı birçok kişi tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Özellikle motivasyon ve girişimcilik konusunda içerikler üreten bir YouTube kanalında yaptığı röportajda Paket Taksi‘nin kuruluşunda ve iflasın eşiğine vardığı dönemlerinde yaşadığı zorluklar birçok girişimcinin ilgisini çekmiştir. Raşit Emir Süer’in özellikle röportajda yaptığı şu konuşma çok dikkat çekmiştir;

  • “Cebimde 140 lira param vardı. Her gün evden işe gidiyormuş gibi çıkıp, akşam evime işten geliyormuş gibi, yorgunmuş gibi dönerdim. Ortağım Serkan’ın bile sorumluluğu, onun ailesinin sorumluluğu üzerimdeydi ve bu süreç beni çok yıpratmıştı. Şu anda Paket Taksi’de yanımda 6 bin kişi çalışıyor.”

IMG 20230102 WA0027

Zorluktan zirveye tırmanmış başarılı girişimlere örnek niteliği taşıyan Paket Taksi’nin kurucusu Raşit Emir Süer, yaşadığı zorlukların ardından elde ettiği başarıyla girişimcilere iyi bir örnek olmuştur. Özellikle LinkedIn gibi sosyal iş ağlarında işsiz olduğunu, işe ihtiyacı olduğunu dile getiren kişileri geri çevirmeyip duyarlılık örneği göstermesiyle Raşit Emir Süer birçok kişinin gönlünü kazanmayı başarmıştır.

Raşit Emir Süer Paket Taksi Girişimi Nedir?

2019 yılında Migros ile yatırım ortaklığı gerçekleştirmiş Paket Taksi‘nin %60’ı Migros’a aittir. Başarılı girişiminin ardından Raşit Emir Süer, 2021 yılının Ocak ayında “2020’nin en iyi lojistik girişimi” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Raşit Emir Süer‘in ödülü, Türkiye Kristal Küre Ödülleri sahnesinde kendisine verilmiş ve büyük ses getirmiştir.

Paket Taksi

Sadece girişimiyle değil karakteriyle dahi birçok kitlenin dikkatini çekmeyi başarmış Raşit Emir Süer Paket Taksi girişiminde günümüz itibariyle ortalama 2.500 motor, 600 araç ve 3.000 çalışanı bünyesinde bulundurduğu bilinmektedir. Paket taksi 300’den fazla firmanın ve girişimde %60 pay sahibi olan Migros‘un Türkiye geneline sanal market dağıtımı yapmaktadır. Paket Taksi’nin çalışma mantığı şu şekilde işlemektedir;

IMG 20230102 WA0028

  • Siparişe ihtiyacınız olduğu zaman “Çağır” butonu aracılığıyla motor kurye çağırılabilmektedir.
  • Ardından motorize araç sizden ürünü almakta ve teslim talep ettiğiniz adrese götürmektedir.
  • Kullanıcı, aynı zamanda vereceğiniz numara ile siparişin takibini internetten anlık olarak yapabilmektedir.

Özellikle restoran ve marketlerin dijital sipariş süreçlerine büyük katkılar sağlayan Paket Taksi ile iş birliği sağlayan binlerce firma söz konusudur. Pandemi sürecinde teslimatların zorlaştığı bir aralıkta ortaya çıkmış, bir zamanlar başarısızlığın eşiğine gelmiş Paket Taksi, çalışanlarına değer veren firma örnekleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Raşit Emir Süer‘in sunduğu bilgiye göre kadın çalışanlar, Paket Taksi‘den ekstra hak ediş almaktadır. Her yönüyle Paket Taksi, 2020’li yılların en iyi girişimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Diğer Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız: https://www.sendeanlat.com/basari-hikayeleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Kapatıp Tekrar Deneyiniz. Emeğe Saygı Duyunuz. Başarının ve Aklımıza Takılanların Tek adresi Sen de Anlat siz değerli okuyucularımızın dertlerine ve mutluluklarına ortak olmak için var.